Bezpłatne pośrednictwo finansowe to usługa, która uzyskała dużą popularność od początku 2000 roku. Wszechobecne reklamy kredytów hipotecznych, boom na nieruchomości sprzyjał rozwojowi firm doradczych świadczących usługi porównania kredytów bankowych i badania zdolności kredytowej w kilkunastu instytucjach finansowych jednocześnie. Usługa bezpłatnego pośrednictwa finansowego nadal jest niezwykle popularna i cieszy się dużym zaufaniem klientów oraz deweloperów. Trzy największe firmy pośrednictwa finansowegoExpander oraz Notus Finanse pomagają każdego miesiąca tysiącom klientów pragnących wybrać najlepszy kredyt mieszkaniowy, korzystnie zainwestować dodatkowe środki lub założyć wysokooprocentowaną lokatę.

Bezpłatne pośrednictwo finansowe wrzesień 2023:

Expander Pośrednictwo Finansowe

Expander to pierwszy w Polsce niezależny ekspert finansowy, działający na rynku od 20 lat. Expander stawia na niezależność. W swojej ofercie ma ponad 95% wszystkich ofert kredytów hipotecznych dostępnych na rynku, setki funduszy i produktów inwestycyjnych jak również ubezpieczenia. Nie jest także powiązany z żadną grupa bankową w Polsce, przez co może świadczyć rzeczywiście niezależne usługi pośrednictwa finansowego. W ofercie Expander znaleźć można:

– kredyt hipoteczny na zakup lub budowę domu;
– kredyt mieszkaniowy na zakup nowego mieszkania;
– kredyt na zakup działki budowlanej;
– kredyt refinansowy (przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku);
– kredyt konsolidacyjny (połączenie wielu kredytów w jeden zabezpieczony hipoteką);
– pożyczkę hipoteczną do 60% wartości nieruchomości.

EXPANDER KONTAKT

Notus Finanse Pośrednictwo Finansowe

Misją Notus Finanse jest niezależna pomoc w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta. Notus świadczy usługi pośrednictwa finansowego od 10 lat. Jako pierwsza firma z branży Notus zadeklarował przyjęcie stosowania Kanonu Dobrych Praktyk Rynku Finansowego, rekomendowanych przez Komisję Nadzoru Finansowego. Oferta Notus Finanse obejmuje:

– kredyt hipoteczny na zakup domu w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej;
– kredyt mieszkaniowy na zakup mieszkania z rynku wtórnego;
– kredyty na zakup działki budowlanej;
– kredyty refinansowe (przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku);
– kredyty konsolidacyjne (połączenie wielu kredytów w jeden zabezpieczony hipoteką);
– pożyczkę hipoteczną do 60% wartości nieruchomości.

NOTUS FINANSE KONTAKT

Powyższe porównanie bezpłatnych usług pośrednictwa finansowego nie stanowi oferty handlowej i ma charakter wyłącznie informacyjny. Oferty pochodzą z systemu partnerskiego i aktualizowane są automatycznie, dzięki temu masz pewność, że wszystkie informacje pochodzą z oficjalnego źródła.