Bezpłatne pośrednictwo finansowe to usługa, która uzyskała dużą popularność od początku 2000 roku. Wszechobecne reklamy kredytów hipotecznych, boom na nieruchomości sprzyjał rozwojowi firm doradczych świadczących usługi porównania kredytów bankowych i badania zdolności kredytowej w kilkunastu instytucjach finansowych jednocześnie. Usługa bezpłatnego pośrednictwa finansowego nadal jest niezwykle popularna i cieszy się dużym zaufaniem klientów oraz deweloperów. Trzy największe firmy pośrednictwa finansowego – Expander, Lendi oraz Notus Finanse pomagają każdego miesiąca tysiącom klientów pragnących wybrać najlepszy kredyt mieszkaniowy, korzystnie zainwestować dodatkowe środki lub założyć wysokooprocentowaną lokatę.

Bezpłatne pośrednictwo finansowe lipiec 2024:

Expander Pośrednictwo Finansowe

Expander to pierwszy w Polsce niezależny ekspert finansowy, działający na rynku od 20 lat. Expander stawia na niezależność. W swojej ofercie ma ponad 95% wszystkich ofert kredytów hipotecznych dostępnych na rynku, setki funduszy i produktów inwestycyjnych jak również ubezpieczenia. Nie jest także powiązany z żadną grupa bankową w Polsce, przez co może świadczyć rzeczywiście niezależne usługi pośrednictwa finansowego. W ofercie Expander znaleźć można:

– kredyt hipoteczny na zakup lub budowę domu;
– kredyt mieszkaniowy na zakup nowego mieszkania;
– kredyt na zakup działki budowlanej;
– kredyt refinansowy (przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku);
– kredyt konsolidacyjny (połączenie wielu kredytów w jeden zabezpieczony hipoteką);
– pożyczkę hipoteczną do 60% wartości nieruchomości.

EXPANDER KONTAKT

Notus Finanse Pośrednictwo Finansowe

Misją Notus Finanse jest niezależna pomoc w wyborze najlepszej oferty z szerokiej palety produktów finansowych, z uwzględnieniem przede wszystkim potrzeb i oczekiwań Klienta. Notus świadczy usługi pośrednictwa finansowego od 10 lat. Jako pierwsza firma z branży Notus zadeklarował przyjęcie stosowania Kanonu Dobrych Praktyk Rynku Finansowego, rekomendowanych przez Komisję Nadzoru Finansowego. Oferta Notus Finanse obejmuje:

– kredyt hipoteczny na zakup domu w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej;
– kredyt mieszkaniowy na zakup mieszkania z rynku wtórnego;
– kredyty na zakup działki budowlanej;
– kredyty refinansowe (przeniesienie kredytu hipotecznego do innego banku);
– kredyty konsolidacyjne (połączenie wielu kredytów w jeden zabezpieczony hipoteką);
– pożyczkę hipoteczną do 60% wartości nieruchomości.

NOTUS FINANSE KONTAKT

Powyższe porównanie bezpłatnych usług pośrednictwa finansowego nie stanowi oferty handlowej i ma charakter wyłącznie informacyjny. Oferty pochodzą z systemu partnerskiego i aktualizowane są automatycznie, dzięki temu masz pewność, że wszystkie informacje pochodzą z oficjalnego źródła.